Yhteystiedot

Haluatko lähettää postia tietylle osastollemme? Alta löydät listan sähköpostiosoitteista, minne voit toimittaa lehdistötiedoitteet, ilmoitusaineistot Internettiin sekä lehteen.

Lehdistötiedoitteet ja uutisvinkit:
lehdisto@bridalmagazinegroup.com
Lehden ilmoitusaineisto:
tuotanto@bridalmagazinegroup.com
Internetin ilmoitusaineisto:
web@bridalmagazinegroup.com

Häät ja Juhlat
Vattuniemenranta 2, 00210 Helsinki
Puh: 09 32 95 11 00 Fax: 09 32 95 11 09

 

Hallinto

Anders Wallgren
Toimitusjohtaja/Omistaja
Puh: 09 32 95 11 01
anders@bridalmagazinegroup.com

Kine Börjesson
Äitiyslomalla
kine@bridalmagazinegroup.com

Monica Öjeling
Operatiivinen johtaja
monica@bridalmagazinegroup.com

Myynti

Camilla Lindahl
Myyntipäällikkö
Puh: 09 32 95 11 03
camilla@bridalmagazinegroup.com

Soile Niinikoski
Mediamyyjä
Puh: 09 32 95 11 06
soile@bridalmagazinegroup.com

Karsten Hjortland
Mediamyyjä (Norway)
Puh: +47 23008096
karsten@bridalmagazinegroup.com

Jenni Johansson
Mediamyyjä (Sweden)
Puh: +46 522 68 11 97
jenni@bridalmagazinegroup.com

Anna-Lena Carlsson
Mediamyyjä (Sweden)
Puh: +46 522-68 11 96
anna-lena@bridalmagazinegroup.com

Jon-Erik Kristiansen
Mediamyyjä (Norway)
Puh: +47 23 00 80 93
jon-erik@bridalmagazinegroup.com

Linda Selmi
Mediamyyjä (Norway)
Puh: +47 23008096
linda@bridalmagazinegroup.com

Gyltene Ademi
Mediamyyjä (Denmark)
Puh: +45 89 88 13 97
gyltene@bridalmagazinegroup.com

Tuotanto

Jerker Löf
Tuotantopäällikkö
Puh: 09 32 95 11 04
jerker@bridalmagazinegroup.com

Malin Wilhelmsen
Graafikko
Puh: 09 32 95 11 04
malin@bridalmagazinegroup.com

Toimitus

Anna Storm
Toimittaja
Puh: 09 32 95 11 02
anna@bridalmagazinegroup.com


Seuraa meitä
Back to top